Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Zlatá baňa

Manual‚ alebo Ako postupovať!

 

 

MANUÁL

alebo 

Ako postupovať!

Ako budem zarábať?

    1. Prenajmem si trpaslíkov, budú už moji 

    2. Rudu budem zhromažďovať, ukladať ju do skladu 

    3. Ruda bude spracovaná a ja získam zlato 

4. Zlato vymením za skutočné peniaze, alebo si najmem viac trpaslíkov, ktorí mi prinesú väčšie zisky!

Najskôr sa však musíme zaregistrovať !

Odporúčam využívať Google Prekladač, aby sa Vám lepšie pracovalo!

 

Postup registrácie

Pre bezproblémovú komunikáciu doporučte záujemcom, aby ešte pred registráciou, zmenili svoju e-mailovu adresu na gmail.com !!!

Registráciu musíme previesť cez nejaký link napr.: https://goldenmines.biz/?i=497126, potom postupujte podľa obrázkov:

Klikneme na Registráciu do projektu

Otvorí sa nám nové okno, kde zadáme svoju e-mailovú adresu, odklikneme Nie som robot  a odklikneme  pokračovať

Otvorí sa nám nové okno, kde zadáme svoje (username) užívateľské meno, zadáme hesloznovu zadáme to isté heslo, čím ho potvrdíme, odsúhlasíme pravidlá  kliknutím na biely krúžok, ktorého podklad zozelenie a nakoniec odklikneme pokračovať.

 

Tým sme sa zaregistrovali a môžeme sa prihlásiť do svojej kancelárie.

 

Prihlasovanie

Po registrácii sa do systému prihlasuje cez https://goldenmines.biz a prihlásenie,

kde sa vyplnia prihlasovacie údaje: meno, heslo, odkliknem Nie som robot a pokračovať

A tu sa už dostávame do svojej kancelárie, kde začínate prvým krokom:

 

1.   Prenajmete si trpaslíkov, budú už Vaši na stálo 

Sú tu dve možnosti:

1. Začať sa dá aj ZADARMO, v zložke "DENNÝ BONUS" kde si raz za 24h môžete vylosovať sumu od 10 a 100 Golda.

Otvorí sa nové okno, kde je potrebné potvrdiť bonus

Zobrazí sa Vám potvrdenie

2. Začať môžete vkladom peňazí na nákup trpaslíkov.

 

Otvorí sa Vám Nové okno, kde si uvediete koľko chcete vložiť z akej peňaženky. To číslo 100 si môžete prepísať na 200, 300, atď.

Druhý spôsob je rýchlejší. Nemusíte čakať, kým sa Vám nazbierajú Goldy, aby ste si najali nejakého trpaslíka.

V hre je PÄŤ rôznych trpaslíkov, presne ako ich vidíte na obrázku nižšie a od každej farby si ich kúpite koľko chcete.

Nakúpený trpaslíci Vám každú hodinu vyrobia danú sumu jednotiek, podľa toho, ktorého si najmete. Bude to 7, 70, 370, 1920 alebo 9650. Za 24 hodín Vám vyrobia uvedenú sumu krát 24 t.j. 168, 1680, 8880 alebo 231600.

V mojom prípade, ako vidíte mám 10x7x24=1680, 5x70x24=9450, 4x370x24=35520, 3x1920x24=138240 a 2x9650x24=463200. Čiže denne mi moji trpaslíci vyrobia spolu 468090 jednotiek.

 

Teraz prichádza druhý krok

2.   Rudu budete zhromažďovať, ukladať ju do skladu 

Postupujte podľa obrázkov

Ruda prešla do skladu

Teraz prichádza tretí krok

3. Ruda bude spracovaná a Vy získate zlato 

Takéto potvrdenie sa Vám zobrazí, keď vymeníte rudu za zlato a zároveň sa prerozdelí v pomere 70% (ktoré môžete použiť na nákup trpaslíkov) a 30% (ktoré môžete recyklovať a použiť tiež na nákup trpaslíkov, alebo si ich môžete vybrať).

 Stav pred pripísaním                      stav po pripísaní

          

 

Teraz prichádza štvrtý krok

4.   Zlato vymením za skutočné peniaze, alebo si najmem viac trpaslíkov, ktorí mi prinesú väčšie zisky! 

Recyklovať peniaze na nákup trpaslíkov sa robí cez výmenník

Tu si napíšete ľubovoľnú sumu z položky Na záver. V mojom prípade by som mohol zapísať až 2077 zlata. To sa potom presunie do položky Nakupovanie.

 

 

Vyberať peniaze môžeme, až keď máme zarobených (Na záver) aspoň 5000 zlata.

Otvorí sa Vám okno, kde si vyberiete peňaženku (v našom prípade je to Payeer), zadáte číslo svojho účtu množstvo zlata na výber. Nakoniec potvrdíte kliknutím na objednať. Potom sa Vám zobrazí informácia o platbe. Platba nie je ihneď. Niekedy to môže trvať aj niekoľko dní. Keď si všimnete zaregistrovaných je viac ako 500000 ľudí a väčšinou využívajú ruské peňaženky, kde je na účtoch viac peňazí. Na účte Payeer je peňazí menej, tak to trvá dlhšie.

 

 

Komunikácia

Ako získavať nových spolupracovníkov

INTERNET

Ako získavať ľudí prostredníctvom internetu? Keď si zadáte do Googlu kľúčové slová, ako sú napr. práca, spolupráca, brigáda, zamestnanie, a vôbec všetko, čo sa týka pracovnej ponuky, Google Vám vyhodí nespočetné množstvo inzertných serverov a portálov, kde sa dá inzerovať. Inzerujte všade, kde to len ide ! Čím viac budete inzerovať, a čím väčšie úsilie vynaložíte, tým vyššie príjmy môžete dosiahnuť.

Inzeráty jednak striedajte s rôznym textom, ale striedajte aj príslušné obrázky (len v rubrike, kde sa obrázok dá pridať), ktoré si stiahnete z Google. Tieto inzeráty vkladajte do rôznych rubrík, ako sú:

- Administratíva

- Management

- Marketing a reklama

- Obchod a predaj

- Služby

- Ostatné zamestnania

- Počítače, informatika

- Pomoc v domácnosti

- Práce cez Internet

- Práca doma

 

Skúšajte aj iné (pozor, nie všade Vám dovolia vložiť inzerát do neprislúchajúcej kategórie - buď ho vymažú alebo, v horšom prípade, Vám zablokujú ďalší prístup na server).

U niektorých inzercií žiadajú vložiť ich ikonku alebo odkaz do Vašej webstránky.

Niekde sa inzerát a obrázok pridať nedá, ale tam, kde sa pridať dá, tam inzerát vložte. Keď budete inzerovať aj mimo pracovnej ponuky a rôznych príležitostí, oslovíte týmto spôsobom aj ľudí, ktorí možno zamestnanie majú, ale ozvú sa Vám na možnosť privýrobku, alebo túto ponuku prepošlú svojim známym, kamarátom, kolegom, priateľom, ap.

Na rôznych inzertných portáloch nájdete napr. aj ľudí, ktorí hľadajú prácu. Títo ľudia zvyknú uvádzať aj svoju e-mailovu adresu. Šup, a už aj im prepošlite „informáciu o pracovnom mieste“, alebo po novom „pracovnú príležitosť aj pre Vás“.

 

Zadávajte inzeráty čo možno najčastejšie (min. každý deň). Vyplatí sa to ! Každý deň sa Váš inzerát dostáva nižšie a nižšie. To znamená, ak zadáte inzerát dnes, tak zajtra už môže byť i v spodnej časti inzertného serveru. Niektoré servery poskytujú služby celkom zadarmo, u iných je to za poplatok.

Keď sa bavíme o Internete, drvivá väčšina ľudí používa sociálne siete, ako sú Facebook, Badoo, Pokec, atď. Napr. na Facebooku stačí vytvoriť nejakú udalosť a rozoslať ju všetkým priateľom. To isté na Badoo alebo na Azete/Pokeci. Možností na Internete je naozaj veľa.

 

TELETEX

Teletex je tiež výborná a účinná inzercia, ktorou získate veľký počet potencionálnych spolupracovníkov. Zapnite si TV, otvorte si teletex na komerčnej televízii ako je Markíza, prípadne JOJ-ka, atď. Do rubriky práce napíšte jednoduchý inzerát. Tento inzerát stojí od 0,80 do 3,50 €. Výhodou tohto inzerátu je, že na teletexte roluje v ostatných pracovných ponukách celý týždeň.

 

LETÁKY

Letáky sú tiež výborné v získavaní nových spolupracovníkov. Tento spôsob inzercie je pomerne časovo a manuálne náročnejší, ale rovná sa 100% výsledku. Aj týmto spôsobom oslovíte ľudí, ktorí možno zamestnanie majú, ale privýrobok by sa im určite hodil. Kde sa dajú použiť letáky? Aj s týmto Vám poradíme. Čo Vás napadlo isto ako prvé je, že ich budete rozhadzovať po schránkach. Áno, aj tak sa to dá, ale keď sa zamyslíte, opäť je treba zaútočiť na miesta, kde kolujú davy ľudí. Zoberte si všetky čakárne u zubárov, lekárov, v nemocniciach, očné ambulancie, autobusové a vlakové stanice, škôlky ... Čakárne a spoločenské priestory sú super, lebo si vyhliadnete 2-3 miesta, kde ich proste niekoľko položíte a idete ďalej. Čo budú robiť ľudia, keď čakajú, kým sa dostanú k lekárovi? Čítajú, čítajú a čítajú. Čo robíte Vy. keď čakáte, kým Vás vyzve lekár, očný alebo zubár? Tieto letáky stačia, ak budú vo formáte A6. Takže sa Vám zmestia celkom 4x na jednu A4-ku.

 

ÚRAD PRÁCE

Ďalšia „zbraň hromadného ničenia“ je Úrad práce. Každá obec alebo mesto má regionálny Úrad práce. Vo väčšom meste je dokonca Úrad práce v každej pridelenej lokalite. Urobte si na PC leták vo formáte A4 a dole urobte trhačku s Vaším emailom. Uvidíte, koľko ľudí sa Vám ozve. Aj s týmto druhom inzercie sú dobré skúsenosti. Tento leták nemusíte nikomu hlásiť z Úradu práce. Proste ho pripichnite na nástenku medzi ponuky, ktoré ponúka sám Úrad práce.

 

NOVINOVÁ INZERCIA

Tento druh inzercie je výborný pre všetkých, ktorí sa chcú stať skutočnými team manažérmi a vedia organizovať svoj team. Táto inzercia je síce najdrahšia ... „ALE“. Dohodnite so svojimi spolupracovníkmi (ktorých ste získali osobne, bavíme sa o prvej línii). Stačí, keď sa spolu dohodnete na texte, ktorý spolu zverejnite, stačí zainzerovať 5-6 riadkov a každý, kto sa zloží na takýto inzerát spolu so sponzorom, zaplatí napr. 20% ceny inzerátu. Môžete inzerovať aj v novinách obchodných reťazcov, ako je napr. Kaufland. Záleží to naozaj len na Vašej fantázii.

Čo sa týka inzerátov, môžete sa inšpirovať aj konkurenciou, ale pozor na to, čo píšete ! Ak niečo nenapíšete a niečo vynecháte, je to v poriadku. Všetko sa dá dovysvetliť. Ale ak napíšete niečo, čo nie je pravda, takýmto inzerátom ľudí zavádzate a na Internete budú zbytočne vznikať negatívne blogy na účet spoločnosti.

 

Slovenské inzertné servery

URL adresa

P o z n á m k y

http://expresinzercia.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://funinzercia.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://inzercia-inzerat.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://inzercia1.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://inzerciabb.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://inzerciabratislava.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://inzerciakosice.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://maxinzercia.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://slovenskainzercia.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné každé 4 hod.

http://apoz.sk

web do textu

http://bazac.sk

web zadať

http://123inzercia.sk

web zadať

http://fajnbazar.sk

registrovať sa, web do kontaktov

http://1region.sk

web do textu

http://bazar.sk

bez webu

http://bazarinzercia.sk

web do textu

http://bazarita.sk

web zadať

http://bazarko.sk

web zadať

http://bil.sk

web do textu

http://burza.sk

web do textu

http://burzabazar.sk

registrovať sa, web do textu

http://dobazaru.sk

registrovať sa, web zadať, staré inzeráty vymazávať

http://e-inzerat.sk

web do textu

http://e-inzercia.sk

registrovať sa, web do textu

http://einz.sk

registrovať sa, bez webu, obnoviteľné

http://e-obce.sk

web do textu

http://hlohovec.virtualne.sk

registrovať sa, web do textu

http://hlohovecko.sk

web do textu

http://i-predaj.sk

web zadať

http://inzeraty.pozri.sk

bez webu

http://inzeratyonline.sk

registrovať sa, web do textu

http://inzercia.kysuce.net

registrovať sa, web do textu

http://inzercia-liptov.sk

registrovať sa, web do textu

http://inzercia.baportal.sk

web do textu

http://inzerciabazar.sk

web do textu

http://inzerciask.sk

registrovať sa, web zadaný

http://inzerciazdarma.sk

web do textu, staré inzeráty vymazávať

http://inzertko.sk

registrovať sa, web do textu

http://inzertplus.sk

web do textu

http://inzerujtesnami.sk

registrovať sa, web zadať

http://kosicko.sk

web zadať

http://kupimpredam.sk

web zadať

http://kupapredaj.sk

registrovať sa, web do textu

http://lacnopredam.sk

registrovať sa, web do textu

http://lvinzerat.sk

registrovať sa, web do textu

http://maxinzerat.sk

web zadať

http://megainzercia.eu

registrovať sa, web zadať

http://mestskainzercia.sk

registrovať sa, web zadať, obnoviteľné

http://modreinzeraty.sk

web do textu

http://moj-bazar.sk

web zadať

http://mojainzercia.sk

registrovať sa, web zadať

http://www.na-predaj.sk

web zadať

http://nbazar.sk/vlozit-inzerat

registrovať sa, bez webu

http://netinzercia.sk

registrovať sa, web zadať, aktivačný odkaz v emaili

http://nitriansko.sk

web zadať

http://okbazar.sk

bez webu

http://predajveci.sk

web do textu

http://profibazar.sk

registrovať sa, web zadať

http://sekacik.sk

registrovať sa, web do textu

http://senzabazar.sk

web do textu

http://sk-inzercia.com

registrovať sa, web zadaný

http://strelto.sk

registrovať sa, bez webu

http://svetinzercie.sk

registrovať sa, web do textu

http://topol.sk

web zadať

http://webinzeraty.sk

bez webu, iba do kategórie Ostatné

http://webregister.sk

web zadať

http://xanonce.sk

web do textu

http://xbazar.sk

bez webu

http://xinzeraty.sk

bez webu

http://vsetkotu.sk

web do textu

 

Pamätajte, úspech patrí všetkým,

no nezabudnite, že je to výsledkom procesu, nie jednej udalosti.

 

 

  

 

 

 

 

 

 


TOPlist